Form result

Відкрити меню

Гордість Великокомарівки — це її люди. Валерій Зарічук


Гордість Великокомарівки — це її люди. Валерій Зарічук

Спираючись на архівні документи, спогади жителів села, матеріали періодичної преси та музеїв, Валерій Зарічук зробив спробу дослідити важливі віхи та події, які відбувалися в цій місцевості понад два століття. У книзі змальовано людей, які жили і живуть на цій землі, а також відображено зміни на краще, що відбулися за останні роки в сучасному селі Великокомарівці (Кассель) Великомихайлівського району Одеської області.

В оформленні видання використано фотографії з газети «Ленінець» — «Єдність», з експозиції історико-краєзнавчого музею Великокомарівського НВК, із сімейних альбомів жителів села та громадян Федеративної Республіки Німеччини, які до 1944 року проживали в німецькій колонії Кассель.

Зацікавила книга? Ви можете замовити цю та інші книги перейшовши за посиланням

902

Схожі новини


Гордість Новопетрівки – це її люди. Валерій Зарічук

27 Березня 2022 в 00:13

Опираючись на архівні документи, спогади старожилів, численні статті з газет, Валерій Зарічук з любов’ю змальовує людей, які жили й живуть на його рідній землі, в Новопетрівці, де він народився і виріс.

Валерій Зарічук — істинний сільський інтелігент. М. Драган, А. Зарічук

6 Березня 2022 в 23:22

Видання присвячене творчості краєзнавця та новеліста з с. Новопетрівки Роздільнянського району, що на Одещині, – Валерію Зарічуку.

«Поверни шляхи, козаче, до рідного краю…». Валерій Зарічук

21 Лютого 2019 в 17:20

Книжка висвітлює історію населених пунктів, які відносяться до Новоборисівської сільської ради Великомихайлівського району Одеської області, події, які відбувалися на цій землі з давніх часів до сьогодення

Моя Батьківщина – Україна. Валерій Зарічук

15 Лютого 2019 в 17:17

До книги Валерія Зарічука увійшли кращі його художні та краєзнавчі твори. Природна ліричність, виразність художніх деталей, емоційність, глибокі філософські роздуми про наше призначення, про зв’язок поколінь, історична минувшина...

Коментарі


Коментарів поки немає

Написати коментар


*Всі поля обов'язкові до заповнення

*Ваша електронна адреса не буде викладена у відкритий доступ