Form result

Відкрити меню

Енциклопедія Львівської Ставропігії. XV–XXI ст.


Енциклопедія Львівської Ставропігії. XV–XXI ст.

Перша у вітчизняній історії «Енциклопедія Львівської Ставропігії» Богдана Сушинського переконливо, у всій складності історичного пізнання міжнародних та міжконфесійних взаємин, подій, імен та архівних документів, відтворює буття старожитного Львівського Успенського братства, його школи та Ставропігійського Інституту, і нині діючого спадкоємця їх слави, Університету «Львівський Ставропігіон».

Автор на основі архівних документів залучає в обіг величезний обсяг інформації, що стосується історії виникнення Львівського Успенського братства й утвердження статусу Ставропігії, його засновників, фундаторів, меценатів. Багато імен уводяться в історичне дослідження вперше, створюючи широке полотно буття людини в суспільних відносинах.

Зацікавила книга? Ви можете замовити цю та інші книги перейшовши за посиланням

1344

Схожі новини


Шукати свій материк: З літературних студій 1968–2020 років. Богдан Сушинський

6 Лютого 2022 в 23:13

Нове зібрання статей відомого письменника, журналіста, громадського діяча, академіка Богдана Івановича Сушинського — це панорама культурно-мистецького життя нашого краю і України впродовж багатьох років. Вдячний читач подивується глибоким знанням автора в таємничій царині психології творчості, порадіє оригінальності думки, артистичності оповіді.

Енциклопедія Львівської Ставропігії: ХІІІ — початок ХХІ ст. — Друге, доповнене та уточнене видання. Сушинський Б.

4 Квітня 2021 в 21:18

Перша у вітчизняній історії «Енциклопедія Львівської Ставропігії» Богдана Сушинського переконливо, в усій складності історичного пізнання міжнародних та міжконфесійних взаємин, подій, імен та архівних документів, відтворює буття і старожитнього Львівського Успенського братства, його школи та Ставропігійського Інституту, і нині діючого спадкоємця їх слави Університету «Львівський Ставропігіон».

Коментарі


Коментарів поки немає

Написати коментар


*Всі поля обов'язкові до заповнення

*Ваша електронна адреса не буде викладена у відкритий доступ