Form result

Відкрити меню

Введення в степологію. Спогади про одеських степісти. Остапенко С. В.


Введення в степологію. Спогади про одеських степісти. Остапенко С. В.

«Введення в степологію» - перше в Україні дослідження степу як виду хореографічного мистецтва. «Спогади про одеських степісти» - збірник портретів і нарисів, присвячених видатним одеським майстрам чечітки.

Книга адресована не тільки фахівцям - степісатм-професіоналам, але і хореографам, дансологам, теоретикам і та сторика мистецтва, артистам будь-яких жанрів, а також всім, кому цікавий степ.

Автор книги - хореограф, літературознавець, педагог, поет, письменник, перекладач, реп-виконавець, музичний продюсер. Він відомий в Україні як фахівець по степу, майстер спорту міжнародного класу, який викладав у багатьох країнах Європи та США. С. В. Остапенко - володар безлічі титулів і нагород, чемпіон світу і Європи. Лауреат премії «Народне визнання» в номінації «Майбутнє Одеси» (2015), «Гордість Одеси» (2015). Засновник і художній керівник «Nikomo Tap Studio».

Зацікавила книга? Ви можете замовити цю та інші книги перейшовши за посиланням

536

Схожі новини


Вірші. Остапенко С. В.

20 Травня 2019 в 16:49

До збірки «Вірші» Сергія Остапенка увійшли твори кількох циклів: «броунівський цикл», «Акварелі», «Малятко», «Вірші без присвят», склавши поетичний дебют відомого одеського хореографа і літературознавця.

Коментарі


Коментарів поки немає

Написати коментар


*Всі поля обов'язкові до заповнення

*Ваша електронна адреса не буде викладена у відкритий доступ