Form result

Відкрити меню

Моя Батьківщина – Україна. Валерій Зарічук


Моя Батьківщина – Україна. Валерій Зарічук

До книги Валерія Зарічука увійшли кращі його художні та краєзнавчі твори. Природна ліричність, виразність художніх деталей, емоційність, глибокі філософські роздуми про наше призначення, про зв’язок поколінь, історична минувшина – ці риси характерні для творів новеліста та краєзнавця з Одещини Валерія Зарічука. Всі вони пронизані ніжністю, теплотою, прозорістю почуттів. У них і степ, і вишні, і гіркі полини крем’янистих схилів славнозвісного Кучургану. У цих творах письменник відстоює Красу і Добро, а це не так і легко у нашому світі. У книзі є розділ «З іменем Кобзаря», який присвячений життю і творчості Т. Г. Шевченка під час заслання в Новопетровському укріпленні на півострові Мангишлак.

Для широкого кола читачів.

Зацікавила книга? Ви можете замовити цю та інші книги перейшовши за посиланням

1049

Схожі новини


Гордість Новопетрівки – це її люди. Валерій Зарічук

27 Березня 2022 в 00:13

Опираючись на архівні документи, спогади старожилів, численні статті з газет, Валерій Зарічук з любов’ю змальовує людей, які жили й живуть на його рідній землі, в Новопетрівці, де він народився і виріс.

Валерій Зарічук — істинний сільський інтелігент. М. Драган, А. Зарічук

6 Березня 2022 в 23:22

Видання присвячене творчості краєзнавця та новеліста з с. Новопетрівки Роздільнянського району, що на Одещині, – Валерію Зарічуку.

Гордість Великокомарівки — це її люди. Валерій Зарічук

27 Вересня 2019 в 21:36

Спираючись на архівні документи, спогади жителів села, матеріали періодичної преси та музеїв, Валерій Зарічук зробив спробу дослідити важливі віхи та події, які відбувалися в цій місцевості понад два століття.

«Поверни шляхи, козаче, до рідного краю…». Валерій Зарічук

21 Лютого 2019 в 17:20

Книжка висвітлює історію населених пунктів, які відносяться до Новоборисівської сільської ради Великомихайлівського району Одеської області, події, які відбувалися на цій землі з давніх часів до сьогодення

Коментарі


Коментарів поки немає

Написати коментар


*Всі поля обов'язкові до заповнення

*Ваша електронна адреса не буде викладена у відкритий доступ