Form result

Відкрити меню

Енциклопедія відповідей на дитячі питання, казки та билини для дітей та дорослих. Москвичова Є. В.


Енциклопедія  відповідей  на дитячі питання,  казки та билини  для дітей  та дорослих. <nobr>Москвичова Є. В.</nobr>

Енциклопедія відповідей на дитячі питання, казки та билини для дітей та дорослих / Є. В. Москвичова ; пер. з рос. м. Г. Гулканян. — Одеса : Астропринт, 2023. — 444 с. ISBN 978—966—927—903—3

Є. В. Москвичова — член Національної спілки журналістів України, лауреат Загальнонаціонального конкурсу «Українська мова — мова єднання» у номінації «Пошук. Істина. Наука». Нагороджена почесним знаком «Лауреат конкурсу «Українська мова — мова єднання» загальнонаціонального конкурсу «Українська мова — мова єднання» — представляє свою нову книгу «Енциклопедія відповідей на дитячі питання, казки та билини для дітей та дорослих» українською та російською мовами. За змістом книга немає аналога.

Книга призначена для широкого кола читачів.

Зацікавила книга? Ви можете замовити цю та інші книги перейшовши за посиланням

41

Схожі новини


Енциклопедія фразеологізмів, прислів'їв і приказок: в 20 томах: том 13. Є. В. Москвичова

28 Січня 2023 в 02:14

Є. В. Москвичева - член Національної Спілки журналістів України, лауреат Загальнонаціонального конкурсу «Українська мова - мова єднання» представляє свою нову роботу «Енциклопедія фразеологізмів, прислів'їв та приказок. Прислів'я і приказки, подивимося, чи багато у вас користі в 20 томах, т. 13. Він незвичайний своїм матеріалом, крім якого, автор познайомить вас з одеським гумором і фольклором.

Енциклопедія відповідей на дитячі питання, казки та билини для дітей та дорослих. Є. В. Москвичова

28 Січня 2023 в 02:06

Є. В. Москвичева – член Національної Спілки журналістів України, лауреат Загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання» представляє свою нову книгу «Енциклопедія відповідей на дитячі питання, казки та билини для дітей та дорослих».

Енциклопедія фразеологізмів, прислів’їв та приказок: у 20 томах: том 5: З—К. Москвичова Є. В.

9 Жовтня 2022 в 01:14

Є. В. Москвичова представляє свою нову роботу «Енциклопедія фразеологізмів, прислів’їв та приказок. Прислів’я та приказки, подивимось, чи багато з вас користі» у 20 томах, том 5. У цьому томі ви познайомитеся з незвичним матеріалом, який не притаманний усім раніше відомим енциклопедіям різних авторів.

Таємниці 23 скрижалів Гермеса Трісмегіста. Том 6. Москвичова Є. В.

27 Листопада 2021 в 20:30

Є. В. Москвичова — член Національної спілки журналістів України, лауреат Загальнонаціонального конкурсу «Українська мова — мова єднання» в номінації «Пошук. Істина. Наука» — представляє 6 том «Антології філософії герметизма. Тайни 23 Скрижалей Гермеса Трисмегіста», у якому автор розшифровує Скрижалі Гермеса Трисмегіста у поетичній формі.

Коментарі


Коментарів поки немає

Написати коментар


*Всі поля обов'язкові до заповнення

*Ваша електронна адреса не буде викладена у відкритий доступ