Form result

Відкрити меню

Будда-Переможець; Сторінка потаємної історії Владики Будди


Будда-Переможець; Сторінка потаємної історії Владики Будди

У представлене видання увійшли шлоки з Учення Живої Етики (Агні Йоги), що присвячені Гаутамі Будді. У книгу також поміщено розділ «Сторінка заповітної історії Владики Будди» з твору «Криптограми Сходу» Жозефіни Сент-Ілер (псевдонім О. І. Реріх). Як ілюстрації у книзі використано картини М. К. Реріха та С. М. Реріха, присвячені Будді.

Зацікавила книга? Ви можете замовити цю та інші книги перейшовши за посиланням

42

Схожі новини


Скарбниця Соломона: притчі та книга Екклесіаста; Літературна спадщина Реріхів про царя Соломона

8 Квітня 2023 в 16:48

У представлене видання серії «Розсипи мудрості» увійшли твори царя Соломона зі Старого Завіту: Книга притч Соломонових та Книга Екклесіаста, або Проповідника.

Житие преподобного и богоносного отца нашего Сергия. Епифаний Премудрый

24 Квітня 2022 в 02:03

В данном издании представлен труд «Житие преподобного и богоносного отца нашего Сергия» Епифания Премудрого (?–1420), ученика Святого Сергия Радонежского. За основу публикации взята редакция, изданная архимандритом Леонидом в «Памятниках древней письменности и искусства» (СПб., 1885). Отдельные главы публикуются в первоначальной редакции (І и ІІ Епифаниевская) в издании Н. С. Тихонравова «Памятники отреченной русской литературы» (М., 1863).

Держава света: фрагменты очерков. Николай Рерих

7 Квітня 2022 в 07:00

В издание вошли фрагменты очерков из книги «Держава Света» Николая Константиновича Рериха (1874-1947), выдающегося художника, мыслителя, юриста, ученого. Произведения посвящены актуальным вопросам значения Культуры, искусства и науки мысли в условиях грозного времени, характеризуемого на Востоке как Армагеддон.

Пути Благословения. Фрагменты очерков. Рерих Николай

24 Квітня 2021 в 19:45

В настоящее издание Николая Рериха вошли выдержки из книги «Пути Благословения». Очерки посвящены актуальным культурно-философским и общечеловеческим темам

Мислитель. Мудрість Платона: в 2 ч. Ч. 1

14 Лютого 2021 в 22:03

У другій випуск серії «Розсипи мудрості» увійшли шлоки з Учення Жива Етика (Агні-Йога), з першого тому книги «Надземне», присвячені Мислителю

Коментарі


Коментарів поки немає

Написати коментар


*Всі поля обов'язкові до заповнення

*Ваша електронна адреса не буде викладена у відкритий доступ