Form result

Відкрити меню

Натюрморт на контрастні кольорові відношення


Натюрморт на контрастні кольорові відношення

Натюрморт на контрастні кольорові відношення : методичні вказівки з дисципліни «Живопис 1» до практичних занять та РГР для студентів спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» освітнього рівня «Бакалавр» / В. Б. Гри­гор’єва, О. Є. Білгородська, С. І. Споденюк. — Одеса : Астропринт, 2023. — 32 с. ISBN 978–966–927–897–5

Методичні вказівки складаються з двох розділів — теоретичного і практичного. В методичних вказівках представлений теоретичний матеріал з вивчення теми з дисципліні «Живопис 1», а саме: акварель в мистецтві різних епох, загальні відомості про колір та живопис. Практичний розділ містить: поетапне виконання натюрморта на контрастні кольорові відношення; ілюстративний матеріал: етапи виконання натюрморту на контрастні кольорові відношення; приклади студентських академічних та самостійних навчальних завдань.

Методичні вказівки рекомендовано для студентів Архітектурно-художнього інституту, викладачів архітектурних та художніх вишів, аспірантів та слухачів курсів підвищення кваліфікації.

Зацікавила книга? Ви можете замовити цю та інші книги перейшовши за посиланням

44

Схожі новини


Рисунок живої моделі з натури

14 Травня 2023 в 02:19

Методичні вказівки складаються з двох розділів — теоретичного і практичного. У методичних вказівках представлений теоретичний матеріал з вивчення теми з дисципліні «Рисунок 4», а саме «Рисунок живої моделі з натури» для студентів ІІ курсу. Практичний розділ містить поетапне виконання рисунка живої моделі.

Рисунок складної гіпсової голови

8 Квітня 2023 в 22:15

Методичні вказівки складаються з двох розділів — теоретичного і практичного. В методичних вказівках представлений теоретичний матеріал для вивчення теми з дисципліні «Рисунок 4», а саме «Рисунок складної гіпсової голови» для студентів ІІ курсу. Практичний розділ містить: поетапне виконання рисунка складної гіпсової голови; ілюстративний матеріал: пропорції голови, деталі обличчя, етапи виконання рисунка гіпсової голови; приклади студентських академічних та самостійних навчальних завдань.

Основи формальної композиції. Навчальний посібник.

27 Жовтня 2022 в 02:02

Навчальний посібник «Основи формальної композиції» розроблено для студентів спеціальності «191 Архітектура та містобудування» з дисципліни «Рисунок, живопис, скульптура» та може бути корисним майбутнім дизайнерам спеціальності «022 Дизайн» з дисципліни «Основи графічного дизайну».

Коментарі


Коментарів поки немає

Написати коментар


*Всі поля обов'язкові до заповнення

*Ваша електронна адреса не буде викладена у відкритий доступ