Form result

Відкрити меню

Скарбниця Соломона: притчі та книга Екклесіаста; Літературна спадщина Реріхів про царя Соломона


Скарбниця Соломона: притчі та книга Екклесіаста; Літературна спадщина Реріхів про царя Соломона

У представлене видання серії «Розсипи мудрості» увійшли твори царя Соломона зі Старого Завіту: Книга притч Соломонових та Книга Екклесіаста, або Проповідника. У додатках розміщено нарис М. К. Реріха «Цар Соломон» з книги « Шамбала»; уривки з листів О. І. Реріх про царя Соломона і «Легенда про Камінь» з книги «Криптограми Сходу» Жозефіни Сент-Ілер.

Випереджає тексти стаття О. Г. Петренко «Етюд про картину «Цар Соломон» відомого художника Святослава Реріха».

Зацікавила книга? Ви можете замовити цю та інші книги перейшовши за посиланням

28

Схожі новини


Будда-Переможець; Сторінка потаємної історії Владики Будди

8 Квітня 2023 в 22:25

У представлене видання увійшли шлоки з Учення Живої Етики (Агні Йоги), що присвячені Гаутамі Будді. У книгу також поміщено розділ «Сторінка заповітної історії Владики Будди» з твору «Криптограми Сходу» Жозефіни Сент-Ілер (псевдонім О. І. Реріх).

Житие преподобного и богоносного отца нашего Сергия. Епифаний Премудрый

24 Квітня 2022 в 02:03

В данном издании представлен труд «Житие преподобного и богоносного отца нашего Сергия» Епифания Премудрого (?–1420), ученика Святого Сергия Радонежского. За основу публикации взята редакция, изданная архимандритом Леонидом в «Памятниках древней письменности и искусства» (СПб., 1885). Отдельные главы публикуются в первоначальной редакции (І и ІІ Епифаниевская) в издании Н. С. Тихонравова «Памятники отреченной русской литературы» (М., 1863).

Держава света: фрагменты очерков. Николай Рерих

7 Квітня 2022 в 07:00

В издание вошли фрагменты очерков из книги «Держава Света» Николая Константиновича Рериха (1874-1947), выдающегося художника, мыслителя, юриста, ученого. Произведения посвящены актуальным вопросам значения Культуры, искусства и науки мысли в условиях грозного времени, характеризуемого на Востоке как Армагеддон.

Пути Благословения. Фрагменты очерков. Рерих Николай

24 Квітня 2021 в 19:45

В настоящее издание Николая Рериха вошли выдержки из книги «Пути Благословения». Очерки посвящены актуальным культурно-философским и общечеловеческим темам

Мислитель. Мудрість Платона: в 2 ч. Ч. 1

14 Лютого 2021 в 22:03

У другій випуск серії «Розсипи мудрості» увійшли шлоки з Учення Жива Етика (Агні-Йога), з першого тому книги «Надземне», присвячені Мислителю

Коментарі


Коментарів поки немає

Написати коментар


*Всі поля обов'язкові до заповнення

*Ваша електронна адреса не буде викладена у відкритий доступ