Form result

Відкрити меню

Стереохімія координаційних сполук d-елементів. Кокшарова Т. В.


Стереохімія координаційних сполук d-елементів. <nobr>Кокшарова Т. В.</nobr>

Стереохімія координаційних сполук d-елементів : навчально-методичний посібник для студентів спеціальності 102 «Хімія» денної та заочної форм навчання. Рівень освіти магістерський / Т. В. Кокшарова. — Одеса : Астропринт, 2022. — 140 с. ISBN 978–966–927–891–3

Навчально-методичний посібник із стереохімії перехідних елементів містить матеріал про стереохімічні закономірності координаційних сполук I-VIIIB груп залежно від природи металу, ліганду та аніону солі для курсу «Сучасна координаційна хімія d-елементів», що дозволить підготувати фахівців другого рівня закладів вищої освіти.

Матеріали, що подані у посібнику, можуть стати у нагоді для викладачів, аспірантів, студентів, учителів, науковців, кого цікавить координаційна хімія перехідних елементів.

Зацікавила книга? Ви можете замовити цю та інші книги перейшовши за посиланням

17

Схожі новини


Хімія перехідних елементів. Т. В. Кокшарова

6 Лютого 2022 в 23:36

Лекції з хімії перехідних елементів для студентів спеціальності 102 «Хімія» денної та заочної форм навчання містять матеріал, що дозволить підготувати майбутніх фахівців з хімії першого освітнього рівня закладів вищої освіти, про елементи IIIB–VB груп Періодичної системи та загальну характеристику d-елементів.

Коментарі


Коментарів поки немає

Написати коментар


*Всі поля обов'язкові до заповнення

*Ваша електронна адреса не буде викладена у відкритий доступ