Form result

Відкрити меню

Історія, концепції та сучасні досягнення політичної науки. І. М. Коваль, Ю. І. Майстренко


Історія, концепції та сучасні досягнення політичної науки. <nobr>І. М. Коваль</nobr>, <nobr>Ю. І.  Майстренко</nobr>

Історія, концепції та сучасні досягнення політичної науки : навчально-методичний посібник / І. М. Коваль, Ю. І. Майстренко ; Одес. нац. ун-т ім. І. І. Мечникова. — Одеса : Астропринт, 2021. — 32 с. ISBN 978–966–927–879–1

Навчально-методичний посібник містить виклад матеріалу курсу «Історія, концепції та сучасні досягнення політичної науки», розгляд основних тенденцій розвитку політології як науки. Посібник складається з 5 тем; супроводжується списком рекомендованих джерел.

Програма розрахована перш за все на студентів PhD, що вивчають політологію, теорію та історію міжнародних відносин, зовнішньополітичну практику й міждержавні стосунки, а також на представників гуманітарних наук, які цікавляться проблемами сучасної внутрішньої та світової політики.

Зацікавила книга? Ви можете замовити цю та інші книги перейшовши за посиланням

51

Схожі новини


Світова політика та міжнародні відносини ХХ–ХХІ століть. І. М. Коваль, Ю. І. Майстренко

28 Січня 2023 в 00:58

Навчально-методичний посібник містить виклад матеріалу щодо світової політики та міжнародних відносин з 1945 року до сьогодення. Основними характеристиками періоду є блокове протистояння та формування постбіполярної системи міжнародних відносин.

Зовнішня політика США після Другої світової війни. І. М. Коваль, Ю. І. Майстренко

28 Січня 2023 в 00:54

У посібнику викладено основні проблеми зовнішньої політики США після Другої світової війни. Матеріали викладені у хронологічній послідовності, поетапно. Посібник складається з дванадцяти тем; супроводжується списком рекомендованих джерел.

Коментарі


Коментарів поки немає

Написати коментар


*Всі поля обов'язкові до заповнення

*Ваша електронна адреса не буде викладена у відкритий доступ