Form result

Відкрити меню

Світова політика та міжнародні відносини ХХ–ХХІ століть. І. М. Коваль, Ю. І. Майстренко


Світова політика та міжнародні відносини ХХ–ХХІ століть. <nobr>І. М. Коваль</nobr>, <nobr>Ю. І.  Майстренко</nobr>

Світова політика та міжнародні відносини ХХ–ХХІ століть : навчально-методичний посібник / І. М. Коваль, Ю. І. Майстренко ; Одес. нац. ун-т ім. І. І. Мечникова. — Одеса : Астропринт, 2021. — 120 с. ISBN 978–966–927–880–7

Навчально-методичний посібник містить виклад матеріалу щодо світової політики та міжнародних відносин з 1945 року до сьогодення. Основними характеристиками періоду є блокове протистояння та формування постбіполярної системи міжнародних відносин. Матеріал викладається в хронологічній послідовності, поетапно; складається з 14 тем; супроводжується списком рекомендованих джерел. Посібник розраховано перш за все на студентів PhD, що вивчають політологію, а також спеціалістів-міжнародників, істориків та представників гуманітарних наук, які цікавляться проблемами становлення політичної науки.

Зацікавила книга? Ви можете замовити цю та інші книги перейшовши за посиланням

32

Схожі новини


Історія, концепції та сучасні досягнення політичної науки. І. М. Коваль, Ю. І. Майстренко

28 Січня 2023 в 01:02

Навчально-методичний посібник містить виклад матеріалу курсу «Історія, концепції та сучасні досягнення політичної науки», розгляд основних тенденцій розвитку політології як науки. Посібник складається з 5 тем; супроводжується списком рекомендованих джерел.

Зовнішня політика США після Другої світової війни. І. М. Коваль, Ю. І. Майстренко

28 Січня 2023 в 00:54

У посібнику викладено основні проблеми зовнішньої політики США після Другої світової війни. Матеріали викладені у хронологічній послідовності, поетапно. Посібник складається з дванадцяти тем; супроводжується списком рекомендованих джерел.

Коментарі


Коментарів поки немає

Написати коментар


*Всі поля обов'язкові до заповнення

*Ваша електронна адреса не буде викладена у відкритий доступ