Form result

Відкрити меню

Прес-реліз: Одеська поетеса Марина Мартюшева презентує дебютну книгу «Відчуваю шкірою»


Прес-реліз: Одеська поетеса Марина Мартюшева презентує дебютну книгу «Відчуваю шкірою»

25 листопада поетеса Марина Мартюшева презентує в рідній Одесі дебютну збірку «Відчуваю шкірою».

«Відчуваю шкірою» – лірична сповідь, яка увібрала 12 років життя автора: від юної та чистої щирості до болісного пізнання мудрості. Збірка складає мозаїку відчуттів і думок: пекучий біль, всеосяжне щастя, любов, біда, надія. Ця книга – для тих, хто не втратив справжнього дару відчувати шкірою, розумом і серцем.

«Єдине, що лишається незмінним у творах Марини Мартюшевої, – це гостре відчуття життя, я би навіть сказала передчуття життя на кінчиках пальців» (Ганна Костенко, письменниця, канд. філол. наук).

10 % коштів, отриманих від продажів поетичної збірки, будуть спрямовані на благодійну допомогу ЛОР-відділенню Одеської міської клінічної лікарні № 11 (одним із важливих напрямків діяльності відділення є лікування онкохворих).

Дата проведення: 25 листопада, 16:30

Місце проведення: Одеська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М. С. Грушевського (вул. Троїцька, 49/51)

Довідка. Марина Ма́ртюшева (за паспортом Марина Сергіївна Белека) народилася 20 березня 1991 року в Одесі. Журналіст за фахом, працювала в кількох журналах, інформаційному агентстві, політичній партії тощо. Переможець численних літературних конкурсів, активно просуває свою творчість в Instagram. Прагнення допомогти людям із онкологічним діагнозом не є випадковим: у 2018 році поетеса вилікувалася від раку.

817

Коментарі


Коментарів поки немає

Написати коментар


*Всі поля обов'язкові до заповнення

*Ваша електронна адреса не буде викладена у відкритий доступ