Form result

Відкрити меню

Про культуру та світ моління. Микола Реріх


Про культуру та світ моління. Микола Реріх

Про культуру та мир моління: нариси / Микола Реріх; сост., авт. предисл., відп. ред. Є. Петренко; редкол. серії: М. Лінник, М. Мойсеєнко, Т. Слонімська; Одеса. Будинок-музей ім. Н. К. Реріха. - Одеса: Астропринт, 2022. - 100 с. : іл. – (Серія «Культура мистецтва та науки»: вип. 2). ISBN 978-966-927-854-8

До видання увійшли нариси Миколая Костянтиновича Реріха (1874–1947), видатного митця, мислителя, юриста, вченого. Твори присвячені актуальним питанням значення Культури у мистецтві й науці в умовах грізного часу, що характеризується на Сході як Армагеддон.

Книга є другим випуском серії «Культура мистецтва і науки», що побачила світ в Одеському Будинку-Музеї імені М. К. Реріха.

Зацікавила книга? Ви можете замовити цю та інші книги перейшовши за посиланням

124

Схожі новини


Гуманізм - це стан розуму та серця. Святослав Реріх

28 Січня 2023 в 01:47

Видання складають бесіди та лекції Святослава Миколайовича Реріха, прочитані ним у період з 1968 до 1984 року. Зміст усіх опублікованих записів об’єднаний автором однією метою — донести роль людини і людства в цілому в еволюції Землі та Космосу; вплив справжнього мистецтва на розвиток душі через Красу.

На часі: нариси. Микола Реріх

1 Червня 2022 в 22:27

До видання увійшли нариси Миколи Костянтиновича Реріха (1874–1947), видатного художника, мислителя, юриста, вченого. Твори присвячені актуальним питанням значення Культури мистецтво і науці за умов грізного часу, характеризуваного Сході як Армагеддон.

Держава света: фрагменты очерков. Николай Рерих

7 Квітня 2022 в 07:00

В издание вошли фрагменты очерков из книги «Держава Света» Николая Константиновича Рериха (1874-1947), выдающегося художника, мыслителя, юриста, ученого. Произведения посвящены актуальным вопросам значения Культуры, искусства и науки мысли в условиях грозного времени, характеризуемого на Востоке как Армагеддон.

Пути Благословения. Фрагменты очерков. Рерих Николай

24 Квітня 2021 в 19:45

В настоящее издание Николая Рериха вошли выдержки из книги «Пути Благословения». Очерки посвящены актуальным культурно-философским и общечеловеческим темам

Коментарі


Коментарів поки немає

Написати коментар


*Всі поля обов'язкові до заповнення

*Ваша електронна адреса не буде викладена у відкритий доступ