Form result

Відкрити меню

Алоха: театрально-скульптурний збірник. Любов Андрій


Алоха: театрально-скульптурний збірник. Любов Андрій

Іноді навіть дорослим людям складно пояснити, що таке мистецтво. Автор намагається відповісти на питання: мистецтво - це імітація або створення нового? Зі збірки читач дізнається, як з інсталяцій і оповідань створювалися скульптури в публічному просторі Одеси. А ще в книзі ви знайдете п'єси, які все ж краще дивитися на сцені, розповіді, інсталяції, вірші в найнесподіваніших жанрах і для різних вікових груп.

Андрій Любов - письменник, драматург, скульптор. Автор арт-об'єктів «Сонячне серце» і «Ключ визнання», розташованих в громадському просторі Одеси. У 2013 році заснував театр-галерею «Алоха». Театр, крім організації вистав, займається популяризацією сучасного мистецтва, створенням перформансів, інсталяцій, скульптурних композицій (паблік-арт, ленд-арт). Призер міжнародних театральних конкурсів «Молоко» і «Зелена точка», організатор виставок «Ангел в коробці» і «Chaos beach art».

«Алоха» (Гавайські.) Означає «здрастуй», «до побачення», «я тебе люблю». Подих життя - це і є Дух Алоха.

Зацікавила книга? Ви можете замовити цю та інші книги перейшовши за посиланням

1034

Схожі новини


Люди: збірник оповідань, Радзілевіч Р.

18 Липня 2018 в 17:50

Це збірка оповідань, в яких герої прагнуть знайти своє щастя. Студентка медучилища хоче визначитися з майбутньою професією, мігрант з Алжиру шукає краще життя, батько намагається віддати сина до школи - всі вони...

Настрій: поезія. Колопенюк Н.

18 Липня 2018 в 17:43

Колопенюк Н. Настрій: поезія / Наталія Колопенюк. - Одеса: Астропринт, 2018. - 120 с. Дорогий читач! Давай з тобою легко йти, служачи втомленим добротою, не вимагаючи від них дари за підношення благе...

Пороги: вірші. Чайківський О.

18 Липня 2018 в 17:38

До поетичної збірки ввійшли нові вірші, сповнені сподівань, а також пророчих міркувань над долею України. Автор щирий і промовистий, його слово торкає, породжує думки, возвеличує.

Коментарі


Коментарів поки немає

Написати коментар


*Всі поля обов'язкові до заповнення

*Ваша електронна адреса не буде викладена у відкритий доступ