Form result

Відкрити меню

Природні активи рекреаційно-туристичної сфери. Г. М. Шевченко


Природні активи рекреаційно-туристичної сфери. <nobr>Г. М. Шевченко</nobr>

Природні активи рекреаційно-туристичної сфери : монографія / Г. М. Шевченко. — Одеса : Астро­принт, 2021. — 176 с. ISBN 978–966–927–813–5

Монографія присвячена вирішенню актуальної проблеми наукового обґрунтування та розроблення теоретико-методологічних положень і науково-практичних рекомендацій щодо формування та використання природних активів рекреаційно-туристичної сфери. Запропоновано підхід до визначення економічного змісту природних активів рекреаційно-туристичної сфери. Проведено аналіз організаційно-економічних чинників врахування в міжгалузевому балансі рекреаційних, у тому числі природних активів. Розкрито особливості застосування в рекреаційно-туристичній сфері концептуальної моделі управління природними активами з урахуванням інституційних чинників.

Орієнтована на фахівців державних і профільних інституцій як науково-методичне підґрунтя для аналізу тенденцій розвитку та стану рекреаційно-туристичної галузі та її впливу на інші галузі національного господарства в процесі виробництва валового внутрішнього ­продукту.

Зацікавила книга? Ви можете замовити цю та інші книги перейшовши за посиланням

92

Коментарі


Коментарів поки немає

Написати коментар


*Всі поля обов'язкові до заповнення

*Ваша електронна адреса не буде викладена у відкритий доступ