Form result

Відкрити меню

Шукати свій материк: З літературних студій 1968–2020 років. Богдан Сушинський


Шукати свій материк: З літературних студій 1968–2020 років. Богдан Сушинський

Шукати свій материк : З літературних студій 1968–2020 років / Богдан Сушинський ; упоряд. А. Т. Сушинська. — Одеса : Астропринт, 2021. — 440 с. ISBN 978–966–927–768–8

Нове зібрання статей відомого письменника, журналіста, громадського діяча, академіка Богдана Івановича Сушинського — це панорама культурно-мистецького життя нашого краю і України впродовж багатьох років. Вдячний читач подивується глибоким знанням автора в таємничій царині психології творчості, порадіє оригінальності думки, артистичності оповіді. На сторінках книги знайшли місце творчі портрети десятків митців. З особливою увагою і прихильністю автор презентує творчий доробок талановитої молоді. Багато хто саме з благословення Богдана Сушинського увійшов у велику літературу.

Видання розраховане у першу чергу на тих, хто прагне неупереджених коментарів головних тенденцій розвитку літератури, стане в пригоді науковцям, студентам-гуманітаріям, вчителям, усім шанувальникам рідного слова.

Зацікавила книга? Ви можете замовити цю та інші книги перейшовши за посиланням

198

Схожі новини


Енциклопедія Львівської Ставропігії: ХІІІ — початок ХХІ ст. — Друге, доповнене та уточнене видання. Сушинський Б.

4 Квітня 2021 в 21:18

Перша у вітчизняній історії «Енциклопедія Львівської Ставропігії» Богдана Сушинського переконливо, в усій складності історичного пізнання міжнародних та міжконфесійних взаємин, подій, імен та архівних документів, відтворює буття і старожитнього Львівського Успенського братства, його школи та Ставропігійського Інституту, і нині діючого спадкоємця їх слави Університету «Львівський Ставропігіон».

Енциклопедія Львівської Ставропігії. XV–XXI ст.

1 Червня 2018 в 17:38

Сушинський Богдан. Енциклопедія Львівської Ставропігії. XV–XXI ст. – Одеса: Астропринт, 2018. – 374 с. Перша у вітчизняній історії «Енциклопедія Львівської Ставропігії» Богдана Сушинського...

Коментарі


Коментарів поки немає

Написати коментар


*Всі поля обов'язкові до заповнення

*Ваша електронна адреса не буде викладена у відкритий доступ