Form result

Відкрити меню

Як це робиться в Одесі. Бірштейн Олександр


Як це робиться в Одесі. Бірштейн Олександр

Книга А. Бірштейна складається з чотирьох розділів. У перший розділ, названий «Як це їдять в Одесі», увійшли оповідання, написані після виходу однойменної книги. Автор з любов'ю і гумором розповідає про своїх сусідів, які готують - і їдять.

Другий розділ названий «Як роблять справи в Одесі». У ньому зібрані розповіді про розумного, винахідливого людину, яка працює... аферистом.

Третій розділ «Як спілкуються в Одесі». Його герой одеський швець і його монологи-діалоги. Герой - людина спостережливий і гострий на язик, тому його характеристики незвичайні і дотепні.

В останній, четвертий, розділ «Як це продають в Одесі» увійшли розповіді про старокінкою - знаменитому блошиному ринку, який у вихідні привільно розташовується біля Старокінного базару.

Зацікавила книга? Ви можете замовити цю та інші книги перейшовши за посиланням

2297

Схожі новини


Мій добрий двір. Хроніка смутку та радості Івана Геніталенка. Олександр Бірштейн

4 Лютого 2023 в 00:13

Ця книга немов би завершує увесь цикл оповідань про одеський дворик на вулиці Жуковського. Написана від двох персонажів у вигляді саги, що охоплює понад п’ятдесят років, книга ніби підсумовує життя цього двору, доль героїв.

Одеса та я (оповідання про щастя). Олександр Бірштейн

6 Серпня 2022 в 22:41

Щастя, частіше за все, виявляється в минулому. Ось чому так хочеться згадувати. Саме це й робить автор у своїй новій книзі, присвяченій Одесі., а отже і самому собі. Адже автор і Місто невіддільні.

Корисне життя шкідливого хлопчаки. Олександр Бірштейн

28 Січня 2021 в 22:55

До нової збірки автора увійшли оповідання про себе, батьків, друзів і навіть ворогів. Це історії про корисне життя бешкетного хлопчика, починаючи з дитинства і... до сьогодення.

«Бульвар Французский весь ...» Бірштейн Олександр

21 Серпня 2020 в 23:08

Нова книга автора продовжує традицію прогулянок по Одесі. Цього разу вона присвячена Французькому бульвару, його історії, архітектури, а головне - людям, його населяли або пов'язаним з ним.

Казки про кохання: розповіді. Бірштейн А.

13 Січня 2020 в 21:52

Книга писалася багато років. Та й не можуть бути написані в один присід розповіді про кохання, які автор, тим не менш, назвав казками.

Коментарі


Коментарів поки немає

Написати коментар


*Всі поля обов'язкові до заповнення

*Ваша електронна адреса не буде викладена у відкритий доступ