Form result

Відкрити меню

Як це робиться в Одесі. Бірштейн Олександр


Як це робиться в Одесі. Бірштейн Олександр

Книга А. Бірштейна складається з чотирьох розділів. У перший розділ, названий «Як це їдять в Одесі», увійшли оповідання, написані після виходу однойменної книги. Автор з любов'ю і гумором розповідає про своїх сусідів, які готують - і їдять.

Другий розділ названий «Як роблять справи в Одесі». У ньому зібрані розповіді про розумного, винахідливого людину, яка працює... аферистом.

Третій розділ «Як спілкуються в Одесі». Його герой одеський швець і його монологи-діалоги. Герой - людина спостережливий і гострий на язик, тому його характеристики незвичайні і дотепні.

В останній, четвертий, розділ «Як це продають в Одесі» увійшли розповіді про старокінкою - знаменитому блошиному ринку, який у вихідні привільно розташовується біля Старокінного базару.

Зацікавила книга? Ви можете замовити цю та інші книги перейшовши за посиланням

1718

Схожі новини


Корисна життя шкідливого хлопчаки. Олександр Бірштейн

28 Січня 2021 в 22:55

До нової збірки автора увійшли оповідання про себе, батьків, друзів і навіть ворогів. Це історії про корисне життя бешкетного хлопчика, починаючи з дитинства і... до сьогодення.

«Бульвар Французский весь ...» Бірштейн Олександр

21 Серпня 2020 в 23:08

Нова книга автора продовжує традицію прогулянок по Одесі. Цього разу вона присвячена Французькому бульвару, його історії, архітектури, а головне - людям, його населяли або пов'язаним з ним.

Казки про кохання: розповіді. Бірштейн А.

13 Січня 2020 в 21:52

Книга писалася багато років. Та й не можуть бути написані в один присід розповіді про кохання, які автор, тим не менш, назвав казками.

Мадам Гоменбашен і я теж. Бірштейн Олександр

1 Лютого 2019 в 16:56

Мадам Гоменбашен - ангел-хранитель героя цієї книги, дія якої, в основному, відбувається на Молдаванці, кращому, на думку автора, районі Одеси.

Вулицями моїм: Прогулянки по Одесі. Бірштейн Олександр

8 Серпня 2018 в 15:10

В цю книгу увійшли оповідання про вулиці Одеси, про будинки та їх мешканців. Серед «героїв» книги граф Воронцов і графи Товсті, Ю. Бардах і Л. Задов, В. Жаботинський, Леся Українка, Е. Гілельс, Д. Ойстрах і багато інших.

Коментарі


Коментарів поки немає

Написати коментар


*Всі поля обов'язкові до заповнення

*Ваша електронна адреса не буде викладена у відкритий доступ