Form result

Відкрити меню

Пороги: вірші. Чайківський О.


Пороги: вірші. Чайківський О.

До поетичної збірки ввійшли нові вірші, сповнені сподівань, а також пророчих міркувань над долею України. Автор щирий і промовистий, його слово торкає, породжує думки, возвеличує. У збірці «Пороги» знайдуть духовну поживу як дорослі, так і діти.

«Слово Олеся Чайківського немов живильна вода. Воно по краплині входить у людське єство а пробуджує свідомість, відроджує генетичну пам’ять, лікує і насичує красою та любов’ю. Великий патріот і тонкий лірик — ці дві провідні риси поєдналися у творчості письменника» (Ірина Тома).

Зацікавила книга? Ви можете замовити цю та інші книги перейшовши за посиланням

1038

Схожі новини


Алоха: театрально-скульптурний збірник. Любов Андрій

27 Серпня 2018 в 13:20

Іноді навіть дорослим людям складно пояснити, що таке мистецтво. Автор намагається відповісти на питання: мистецтво - це імітація або створення нового? Зі збірки читач дізнається, як з інсталяцій і оповідань створювалися скульптури в публічному просторі Одеси.

Люди: збірник оповідань, Радзілевіч Р.

18 Липня 2018 в 17:50

Це збірка оповідань, в яких герої прагнуть знайти своє щастя. Студентка медучилища хоче визначитися з майбутньою професією, мігрант з Алжиру шукає краще життя, батько намагається віддати сина до школи - всі вони...

Настрій: поезія. Колопенюк Н.

18 Липня 2018 в 17:43

Колопенюк Н. Настрій: поезія / Наталія Колопенюк. - Одеса: Астропринт, 2018. - 120 с. Дорогий читач! Давай з тобою легко йти, служачи втомленим добротою, не вимагаючи від них дари за підношення благе...

Коментарі


Коментарів поки немає

Написати коментар


*Всі поля обов'язкові до заповнення

*Ваша електронна адреса не буде викладена у відкритий доступ