Form result

Відкрити меню

Типологічна ономастика


Типологічна ономастика

Книга - новий науковий напрям, розпочате українськими ономатологію. Том присвячений типологічному дослідженню мифонимов. Це перше лінгвістичне дослідження, в якому різні міфології світу розглядаються в кореляції з іменами богів, божеств, героїв, титанів, демонічних персонажів, надприродних істот.

Людська раса на Землі єдина. Деякі відмінності між людьми абсолютно не можна порівняти з їх схожістю. Наукою доведено єдність походження людства, єдність його мови і мислення, духовно-креативної діяльності, що викликано однаковими біологічними передумовами. Ця єдність зумовило єдину, за великим рахунком, світову релігію і єдину міфологію.

Міфологія не може існувати без мовного оформлення, без вербального вираження, без слів, без імен. Без мови, без слова немає людського життя. Вчені підкреслюють спочатку міфологічний характер всіх словесних і мовних понять. У стародавньої людини все одушевлено, кожна річ має свій дух; найдавніший словник був звучним пантеоном.

Міфологія іманентна людській свідомості, час походження міфологічних образів нерозривно пов'язане з походженням мови і свідомості. Міфи - це первинний пласт культури людини.

Саме таке розуміння релігії і міфології дає принципову можливість типологічного зіставлення конкретних релігійних і міфологічних систем будь-яких етнічних і надетнічних людських спільнот в сьогоденні і в будь-яких хронологічних зрізах минулого.

У пропонованій книзі на матеріалі великої кількості живих і мертвих мов досліджуються імена міфологічних персонажів, філософія їх прояви у свідомості людини.

Зацікавила книга? Ви можете замовити цю та інші книги перейшовши за посиланням

1362

Схожі новини


Екстремальні задачі в системі комп'ютерної математики MAPLE: монографія

13 Березня 2019 в 15:27

У монографії розглянуті такі розділи теорії екстремальних задач, як екстремум функції (як з обмеженнями, так і без них), варіаційне числення, оптимальне управління

Мішані задачі теорії пружності для півнескінченного шару. Н. Д. Вайсфельд, Г. О. Фесенко

13 Березня 2019 в 15:20

У монографії досліджено розвиток нової методики розв’язання просторових задач теорії пружності, що базується на перетворенні системи рівнянь Ламе до двох сумісно та одного окремо розв’язуваних рівнянь відносно нових невідомих функцій, що пов’язані з переміщеннями

Виноград: монографія. В. В. Власов, Н. А. Мулюкіна, Н. Н. Зеленянская та інші

1 Лютого 2019 в 15:58

У монографії узагальнюються історичні, ампелоекологіческіе, селекційно-генетичні та технологічні аспекти культури винограду і вина в Україні.

Методологія та організація наукових досліджень: підручник

20 Вересня 2018 в 16:16

У підручнику узагальнено та систематизовано поетапний розвиток теорії та практики формування методології наукових досліджень. Викладено процесс трансформування методології в методи досліджень й засоби їх застосування у середовищі комп’ютерних технологій.

Коли ми вмираємо, що з нами буде потім? Відповіді на запитання

22 Серпня 2018 в 17:10

Ця книга завершує цикл монографій автора: «За гранню земного буття» і «Інобуття. Життя по той бік смерті ». Всі три книги розповідають про події нашого життя від власне смерті і нашого існування в астральному і Духовних світах до подальшої реінкарнації.

Коментарі


Коментарів поки немає

Написати коментар


*Всі поля обов'язкові до заповнення

*Ваша електронна адреса не буде викладена у відкритий доступ