Form result

Відкрити меню

Типологічна ономастика


Типологічна ономастика

Книга - новий науковий напрям, розпочате українськими ономатологію. Том присвячений типологічному дослідженню мифонимов. Це перше лінгвістичне дослідження, в якому різні міфології світу розглядаються в кореляції з іменами богів, божеств, героїв, титанів, демонічних персонажів, надприродних істот.

Людська раса на Землі єдина. Деякі відмінності між людьми абсолютно не можна порівняти з їх схожістю. Наукою доведено єдність походження людства, єдність його мови і мислення, духовно-креативної діяльності, що викликано однаковими біологічними передумовами. Ця єдність зумовило єдину, за великим рахунком, світову релігію і єдину міфологію.

Міфологія не може існувати без мовного оформлення, без вербального вираження, без слів, без імен. Без мови, без слова немає людського життя. Вчені підкреслюють спочатку міфологічний характер всіх словесних і мовних понять. У стародавньої людини все одушевлено, кожна річ має свій дух; найдавніший словник був звучним пантеоном.

Міфологія іманентна людській свідомості, час походження міфологічних образів нерозривно пов'язане з походженням мови і свідомості. Міфи - це первинний пласт культури людини.

Саме таке розуміння релігії і міфології дає принципову можливість типологічного зіставлення конкретних релігійних і міфологічних систем будь-яких етнічних і надетнічних людських спільнот в сьогоденні і в будь-яких хронологічних зрізах минулого.

У пропонованій книзі на матеріалі великої кількості живих і мертвих мов досліджуються імена міфологічних персонажів, філософія їх прояви у свідомості людини.

Зацікавила книга? Ви можете замовити цю та інші книги перейшовши за посиланням

682

Схожі новини


Коментарі


Коментарів поки немає

Написати коментар


*Всі поля обов'язкові до заповнення

*Ваша електронна адреса не буде викладена у відкритий доступ