Form result

Відкрити меню

Квантова механіка: Навч. посібн. для фіз.-мат. ф-тів ун-тів


Квантова механіка: Навч. посібн. для фіз.-мат. ф-тів ун-тів

Перевидання навчального посібника присвячене 100-річчю від дня народження професора Абби Юхимовича Глаубермана. Таким способом фізична громадськість засвідчує свою повагу і пам’ять про видатного вченого і педагога. А. Ю. Глауберман був прекрасним лектором, який умів прищепити любов до знань, захоплення фізикою. Його науковий стиль ґрунтувався на глибокому проникненні у фізичну суть досліджуваних проблем та чіткому розумінні поставлених завдань. Лекції з курсу квантової механіки, які вчений читав у 1950–1960-х роках, вирізнялися творчою атмосферою, часто набували дискусійного характеру. На основі цих лекцій і був ним підготовлений навчальний посібник, який вийшов з друку у видавництві Львівського університету 1962 року.

Книга присвячена систематичному викладу основ квантової механіки і може бути корисною не тільки для студентів фізичних і фізико-математичних факультетів, а й для більш широкого кола читачів.

Зацікавила книга? Ви можете замовити цю та інші книги перейшовши за посиланням

1745

Схожі новини


Екстремальні задачі в системі комп'ютерної математики MAPLE: монографія

13 Березня 2019 в 15:27

У монографії розглянуті такі розділи теорії екстремальних задач, як екстремум функції (як з обмеженнями, так і без них), варіаційне числення, оптимальне управління

Мішані задачі теорії пружності для півнескінченного шару. Н. Д. Вайсфельд, Г. О. Фесенко

13 Березня 2019 в 15:20

У монографії досліджено розвиток нової методики розв’язання просторових задач теорії пружності, що базується на перетворенні системи рівнянь Ламе до двох сумісно та одного окремо розв’язуваних рівнянь відносно нових невідомих функцій, що пов’язані з переміщеннями

Виноград: монографія. В. В. Власов, Н. А. Мулюкіна, Н. Н. Зеленянская та інші

1 Лютого 2019 в 15:58

У монографії узагальнюються історичні, ампелоекологіческіе, селекційно-генетичні та технологічні аспекти культури винограду і вина в Україні.

Методологія та організація наукових досліджень: підручник

20 Вересня 2018 в 16:16

У підручнику узагальнено та систематизовано поетапний розвиток теорії та практики формування методології наукових досліджень. Викладено процесс трансформування методології в методи досліджень й засоби їх застосування у середовищі комп’ютерних технологій.

Коли ми вмираємо, що з нами буде потім? Відповіді на запитання

22 Серпня 2018 в 17:10

Ця книга завершує цикл монографій автора: «За гранню земного буття» і «Інобуття. Життя по той бік смерті ». Всі три книги розповідають про події нашого життя від власне смерті і нашого існування в астральному і Духовних світах до подальшої реінкарнації.

Коментарі


Коментарів поки немає

Написати коментар


*Всі поля обов'язкові до заповнення

*Ваша електронна адреса не буде викладена у відкритий доступ