Form result

Відкрити меню

Застосування інноваційних технологій і 3D-друку в дизайні ювелірних виробів


Застосування інноваційних технологій і 3D-друку в дизайні ювелірних виробів

У монографії відображені результати аналізу сучасних досліджень в області технологій лиття та дизайн-проектування ювелірних виробів. Обґрунтовано перспективність застосування технології підвищення жидкотекучести сплавів міді, що імітують колірної дизайн сплавів золота, і використання 3D-принтерів для друку майстер-моделей з пластика при ювелірному лиття.

У ХХI столітті вироби, одержувані промисловим способом, крім заданих технічних показників, повинні володіти високими естетичними характеристиками. Під промисловим дизайном слід розуміти як художньо-технічний процес в сфері проектування, так і результати цього процесу у вигляді ескізів, віртуальних 3D-моделей, креслень і виробів різного призначення. У ювелірному лиття такими виробами переважно є прикраси (кільця, сережки, браслети та ін.), Виконані з дорогоцінних сплавів, або кольорових сплавів, що імітують дизайн дорогоцінних металів з золота, срібла, платини. На відміну від виробів промислового призначення, ювелірні прикраси користуються попитом тільки при високому рівні естетичних показників: художньої виразності і досконалості виробничого виконання. Тому сучасні підходи до проектування дизайну ювелірних виробів повинні забезпечувати створення художнього образу прикраси і його виконання методом лиття, стимулювати виникнення емоційного бажання у споживача для здійснення покупки.

У книзі питання технології лиття і дизайну ювелірних виробів розглянуті комплексно і представлені на базі аналізу сучасних досягнень в області розробки нових сплавів формувальних матеріалів і дизайн-проектування з використанням 3D-технології.

Зацікавила книга? Ви можете замовити цю та інші книги перейшовши за посиланням

741

Схожі новини


Коментарі


Коментарів поки немає

Написати коментар


*Всі поля обов'язкові до заповнення

*Ваша електронна адреса не буде викладена у відкритий доступ