Form result

Відкрити меню

Застосування інноваційних технологій і 3D-друку в дизайні ювелірних виробів


Застосування інноваційних технологій і 3D-друку в дизайні ювелірних виробів

У монографії відображені результати аналізу сучасних досліджень в області технологій лиття та дизайн-проектування ювелірних виробів. Обґрунтовано перспективність застосування технології підвищення жидкотекучести сплавів міді, що імітують колірної дизайн сплавів золота, і використання 3D-принтерів для друку майстер-моделей з пластика при ювелірному лиття.

У ХХI столітті вироби, одержувані промисловим способом, крім заданих технічних показників, повинні володіти високими естетичними характеристиками. Під промисловим дизайном слід розуміти як художньо-технічний процес в сфері проектування, так і результати цього процесу у вигляді ескізів, віртуальних 3D-моделей, креслень і виробів різного призначення. У ювелірному лиття такими виробами переважно є прикраси (кільця, сережки, браслети та ін.), Виконані з дорогоцінних сплавів, або кольорових сплавів, що імітують дизайн дорогоцінних металів з золота, срібла, платини. На відміну від виробів промислового призначення, ювелірні прикраси користуються попитом тільки при високому рівні естетичних показників: художньої виразності і досконалості виробничого виконання. Тому сучасні підходи до проектування дизайну ювелірних виробів повинні забезпечувати створення художнього образу прикраси і його виконання методом лиття, стимулювати виникнення емоційного бажання у споживача для здійснення покупки.

У книзі питання технології лиття і дизайну ювелірних виробів розглянуті комплексно і представлені на базі аналізу сучасних досягнень в області розробки нових сплавів формувальних матеріалів і дизайн-проектування з використанням 3D-технології.

Зацікавила книга? Ви можете замовити цю та інші книги перейшовши за посиланням

1480

Схожі новини


Екстремальні задачі в системі комп'ютерної математики MAPLE: монографія

13 Березня 2019 в 15:27

У монографії розглянуті такі розділи теорії екстремальних задач, як екстремум функції (як з обмеженнями, так і без них), варіаційне числення, оптимальне управління

Мішані задачі теорії пружності для півнескінченного шару. Н. Д. Вайсфельд, Г. О. Фесенко

13 Березня 2019 в 15:20

У монографії досліджено розвиток нової методики розв’язання просторових задач теорії пружності, що базується на перетворенні системи рівнянь Ламе до двох сумісно та одного окремо розв’язуваних рівнянь відносно нових невідомих функцій, що пов’язані з переміщеннями

Виноград: монографія. В. В. Власов, Н. А. Мулюкіна, Н. Н. Зеленянская та інші

1 Лютого 2019 в 15:58

У монографії узагальнюються історичні, ампелоекологіческіе, селекційно-генетичні та технологічні аспекти культури винограду і вина в Україні.

Методологія та організація наукових досліджень: підручник

20 Вересня 2018 в 16:16

У підручнику узагальнено та систематизовано поетапний розвиток теорії та практики формування методології наукових досліджень. Викладено процесс трансформування методології в методи досліджень й засоби їх застосування у середовищі комп’ютерних технологій.

Коли ми вмираємо, що з нами буде потім? Відповіді на запитання

22 Серпня 2018 в 17:10

Ця книга завершує цикл монографій автора: «За гранню земного буття» і «Інобуття. Життя по той бік смерті ». Всі три книги розповідають про події нашого життя від власне смерті і нашого існування в астральному і Духовних світах до подальшої реінкарнації.

Коментарі


Коментарів поки немає

Написати коментар


*Всі поля обов'язкові до заповнення

*Ваша електронна адреса не буде викладена у відкритий доступ