Form result

Відкрити меню

Видавництво «Астропринт» представляє нове наукове видання


Видавництво «Астропринт» представляє нове наукове видання

Джиджора Є. В. Гімнографія Київської Русі XI-XIII сторіч: структурне ціле канону мінейного циклу. – Одеса, 2018. – 480 с.

У монографії здійснено комплексне дослідження закономірностей забезпечення зв’язності структурних елементів у літературно-художньом цілому мінейних канонів Київської Русі XI-XIII ст. В літературі Київської Русі XI-XIII ст. служба мінейного циклу являє обумовлену волею автора (редактора, компілятора, переписувача, тощо) систему різножанрових пісенних творів, концептуально підпорядкованих єдиній меті та втілених у конкретному богослужбовому збірнику. У гімнографічному творі оспівуваний образ становить найнижчий рівень структурної організації. Проте саме цей найнижчий рівень виступає системоутворюючим компонентом, що забезпечує ідейно-композиційну зв’язність єдиної парадигмальної теми та дев’яти локальних тем у структурному цілому мінейного канону. З огляду на узгодження семіотичних складових, досліджені мінейні пам’яткі Київської Русі XI-XIII ст. розрізняються як такі, де автор здійснює: найпростішу будову образу; ускладнену будову образу; надскладну будову образу.

Книга розрахована на фахівців із середньовічної давньоукраїнської літератури, студентів та аспірантів вищих навчальних та духовних закладів та усіх, хто цікавиться проблемами медієвістики.

Зацікавила книга? Ви можете замовити цю та інші книги перейшовши за посиланням

1561

Схожі новини


Модернізм Срібного століття: монографія

11 Липня 2018 в 16:33

У монографії простежується динаміка дискурсивних форматів і дослідницьких стратегій фахівців різних гуманітарних дисциплін, звернених до явища модернізму в культурі і літературі.

Свято-Вознесенський (Міщанський) храм м.Одеси: Історичні нариси

2 Липня 2018 в 13:31

Книга - історичний екскурс в ті часи, коли на перетині міських вулиць в передмісті Молдаванка на кошти міщан був споруджений чудовий храм.

Коментарі


Администратор

19 Жовтня 2018 в 15:55

Тестовый комментарий

3 0

Написати коментар


*Всі поля обов'язкові до заповнення

*Ваша електронна адреса не буде викладена у відкритий доступ