Form result

Открыть меню

Волейбол в системі фізичного виховання здобувачів вищої освіти


Волейбол в системі фізичного виховання здобувачів вищої освіти

Волейбол в системі фізичного виховання здобувачів вищої освіти : навч. посіб. / Т. О. Барсукова, Г. В. Кучеренко, Ж. І. Антiпова. — Одеса : Юридична література, 2023. — 100 с. : рис., табл. ISBN 978–966–419–411–9

Дисципліна «Фізичне виховання» у вищому навчаль­ному закладі виступає мірою комплексного впливу на особистість майбутнього фахівця. Вирішуючи питання збереження здоров’я і під­вищення активності здобувачів вищої освіти у період навчання, ми розглядаємо волейбол як ефективний засіб їх фізичного розвитку. Доведено, що використання спеціальних вправ, спрямованих на розвиток фізичних якостей, технічних і тактичних прийомів, підвищує інтерес до волейболу, сприяє підвищенню спортивної майстерності тих, хто займається.

У навчальному посібнику значна увага приділяється опису техніки виконання основних елементів, показані методика і засоби для успішного опановування гри. Посібник адресовано здобувачам, які цікавляться і займаються волейболом, а також викладачам фізичного виховання закладів вищої освіти. Здобувачам робота може надати практичну допомогу в організації самостійних занять, розширити їх теоретичні та практичні знання.

Заинтересовала книга? Вы можете заказать эту и другие книги перейдя по ссылке

21

Комментарии


Комментариев пока нет

Написать комментарий


*Все поля обязательны к заполнению

*Ваш email-адрес не будет выложен в открытый доступ