Form result

Открыть меню

Натюрморт на контрастні кольорові відношення


Натюрморт на контрастні кольорові відношення

Натюрморт на контрастні кольорові відношення : методичні вказівки з дисципліни «Живопис 1» до практичних занять та РГР для студентів спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» освітнього рівня «Бакалавр» / В. Б. Гри­гор’єва, О. Є. Білгородська, С. І. Споденюк. — Одеса : Астропринт, 2023. — 32 с. ISBN 978–966–927–897–5

Методичні вказівки складаються з двох розділів — теоретичного і практичного. В методичних вказівках представлений теоретичний матеріал з вивчення теми з дисципліні «Живопис 1», а саме: акварель в мистецтві різних епох, загальні відомості про колір та живопис. Практичний розділ містить: поетапне виконання натюрморта на контрастні кольорові відношення; ілюстративний матеріал: етапи виконання натюрморту на контрастні кольорові відношення; приклади студентських академічних та самостійних навчальних завдань.

Методичні вказівки рекомендовано для студентів Архітектурно-художнього інституту, викладачів архітектурних та художніх вишів, аспірантів та слухачів курсів підвищення кваліфікації.

Заинтересовала книга? Вы можете заказать эту и другие книги перейдя по ссылке

43

Похожие новости


Рисунок живої моделі з натури

14 Мая 2023 в 02:19

Методичні вказівки складаються з двох розділів — теоретичного і практичного. У методичних вказівках представлений теоретичний матеріал з вивчення теми з дисципліні «Рисунок 4», а саме «Рисунок живої моделі з натури» для студентів ІІ курсу. Практичний розділ містить поетапне виконання рисунка живої моделі.

Рисунок складної гіпсової голови

8 Апреля 2023 в 22:15

Методичні вказівки складаються з двох розділів — теоретичного і практичного. В методичних вказівках представлений теоретичний матеріал для вивчення теми з дисципліні «Рисунок 4», а саме «Рисунок складної гіпсової голови» для студентів ІІ курсу. Практичний розділ містить: поетапне виконання рисунка складної гіпсової голови; ілюстративний матеріал: пропорції голови, деталі обличчя, етапи виконання рисунка гіпсової голови; приклади студентських академічних та самостійних навчальних завдань.

Основи формальної композиції. Навчальний посібник.

27 Октября 2022 в 02:02

Навчальний посібник «Основи формальної композиції» розроблено для студентів спеціальності «191 Архітектура та містобудування» з дисципліни «Рисунок, живопис, скульптура» та може бути корисним майбутнім дизайнерам спеціальності «022 Дизайн» з дисципліни «Основи графічного дизайну».

Комментарии


Комментариев пока нет

Написать комментарий


*Все поля обязательны к заполнению

*Ваш email-адрес не будет выложен в открытый доступ