Form result

Открыть меню

Стереохімія координаційних сполук d-елементів. Кокшарова Т. В.


Стереохімія координаційних сполук d-елементів. <nobr>Кокшарова Т. В.</nobr>

Стереохімія координаційних сполук d-елементів : навчально-методичний посібник для студентів спеціальності 102 «Хімія» денної та заочної форм навчання. Рівень освіти магістерський / Т. В. Кокшарова. — Одеса : Астропринт, 2022. — 140 с. ISBN 978–966–927–891–3

Навчально-методичний посібник із стереохімії перехідних елементів містить матеріал про стереохімічні закономірності координаційних сполук I-VIIIB груп залежно від природи металу, ліганду та аніону солі для курсу «Сучасна координаційна хімія d-елементів», що дозволить підготувати фахівців другого рівня закладів вищої освіти.

Матеріали, що подані у посібнику, можуть стати у нагоді для викладачів, аспірантів, студентів, учителів, науковців, кого цікавить координаційна хімія перехідних елементів.

Заинтересовала книга? Вы можете заказать эту и другие книги перейдя по ссылке

19

Похожие новости


Хімія перехідних елементів. Т. В. Кокшарова

6 Февраля 2022 в 23:36

Лекції з хімії перехідних елементів для студентів спеціальності 102 «Хімія» денної та заочної форм навчання містять матеріал, що дозволить підготувати майбутніх фахівців з хімії першого освітнього рівня закладів вищої освіти, про елементи IIIB–VB груп Періодичної системи та загальну характеристику d-елементів.

Комментарии


Комментариев пока нет

Написать комментарий


*Все поля обязательны к заполнению

*Ваш email-адрес не будет выложен в открытый доступ