Form result

Открыть меню

Товтри: роман у трьох книгах. Щипківський Г. П.


Товтри: роман у трьох книгах. Щипківський Г. П.

«Директорія» — перший роман трилогії «Товтри» — доповнений. В основі сюжету твору постать Головного отамана, голови Директорії Симона Петлюри в найдраматичнішу, кам’янецьку, добу Української Народної Республіки.

«Млин» — другий роман трилогії «Товтри». Це історія спротиву отамана Чирви становленню радянської влади, голодомору, репресіям, війні.

«Круговерть» — заключний роман трилогії «Товтри», доповнений дев’ятьма главами і завершений. На долю гловного героя Андрія Горицвіта випало дві війни, післявоєнний голод, відбудова рідного села. І весь час, і на фронті, і після, за ним назирці ходили нишпорки з органів, аби затиснути у своїх лещатах. Оповідь закінчується періодом «хрущовської відлиги». І через увесь твір — наскрізний біль; «коли ж настане край цій круговерті?!»

Заинтересовала книга? Вы можете заказать эту и другие книги перейдя по ссылке

451

Похожие новости


Акварелі: поезії. Щипківський Г. П.

3 Октября 2021 в 20:11

До нової книги лірики «Акварелі» ввійшли поезії, що словом малюють велич замисленого й неозорого українського степу, гоять душу його нетлінною красою, роздумують над плином часу і сутністю буття.

Трійця: лірична трилогія. Щипківський Г. П.

14 Марта 2020 в 20:53

До ліричної трилогії «Трійця» увійшли повісті «Щем», «Заполоч», «Пацьорки».

Пацьорки: повість. Щипківський Г. П.

8 Февраля 2020 в 20:30

«Пацьорки» — третя повість-роздум після «Щему» і «Заполочі», в якій знову воєдино злито поезію і прозу.

Нитки: повести, новеллы. Геннадий Щипкивський

11 Июня 2019 в 22:18

Повесть «Нитки» - вышитая словам, прошедшие через душу писателя и навсегда в ней осели. Повесть «Подольская элегия» - о 1947, о человеческих судьбах в голодном подольском селе. Повесть «Коса» - о трагедии молодой учительницы накануне войны. Новеллы крепко привязаны пуповинами к жизни.

Найда: роман. Щипківський Г. П.

20 Мая 2019 в 16:56

Роман «Найда» — оповідь про непросту долю талановитої людини, про згортання НЕПу й українізації, про репресії з боку окупаційної більшовицької влади на Поділлі.

Комментарии


Комментариев пока нет

Написать комментарий


*Все поля обязательны к заполнению

*Ваш email-адрес не будет выложен в открытый доступ