Form result

Открыть меню

Новости

Обзоры наших изданий, анонсы событий и многое другое

Как мы победили инсульт. Максим Недвига

Как мы победили инсульт. Максим Недвига

12 Июня 2022 в 00:42

В своей книге Максим Недвига подробно рассказывает о начале страшной болезни, о маршруте пациента, о днях пребывания в больнице и о трехлетнем пути к полному восстановлению. Подчеркнута важность своевременного грамотного лечения, современной реабилитации и решающая роль близких в судьбе человека с инсультом.

Нові інформаційні технології, моделювання та автоматизація: монографія

Нові інформаційні технології, моделювання та автоматизація: монографія

11 Июня 2022 в 22:23

У монографії узагальнено і проаналізовано рівень сучасного стану розвитку комп’ютерного та математичного моделювання, автоматизації процесів управління, застосування інформаційних технологій в освіті, проектування інформаційних систем і програмних комплексів, розвитку комп’ютерних телекомунікаційних мереж та технологій — більшості напрямків, які об’єднуються терміном Індустрія 4.0.

Що? Де? Коли?: збірник креативних питань та відповідей з історії. <nobr>О. В. Долгов</nobr>

Що? Де? Коли?: збірник креативних питань та відповідей з історії. О. В. Долгов

11 Июня 2022 в 22:17

Питання «Що? Де? Коли?» по-новому розкривають ту чи іншу історичну епоху, дозволяють інакше сприймати людей з минулого, розуміти особливості їхнього життя та причини певних вчинків. Збірник охоплює ВЕСЬ курс історії України та Всесвітньої історії з 6-го по 11-й клас.

Як ми перемогли інсульт. Максим Недвига

Як ми перемогли інсульт. Максим Недвига

11 Июня 2022 в 22:13

У своїй книзі Максим Недвига докладно розповідає про початок страшної хвороби, про маршрут пацієнта, про дні перебування в лікарні та про трирічний шлях до повного відновлення. Наголошено на важливості своєчасного грамотного лікування, сучасної реабілітації та вирішальної ролі близьких у долі людини з інсультом.

Ко времени: очерки. Николай Рерих

Ко времени: очерки. Николай Рерих

1 Июня 2022 в 22:27

В издание вошли очерки Николая Константиновича Рериха (1874–1947), выдающегося художника, мыслителя, юриста, ученого. Произведения посвящены актуальным вопросам значения Культуры в искусстве и науке в условиях грозного времени, характеризуемого на Востоке как Армагеддон.

Ботанический сад Одесского национального университета имени <nobr>И. И. Мечникова</nobr> (1867—2017): Экспозиционный участок «Сад цветов»

Ботанический сад Одесского национального университета имени И. И. Мечникова (1867—2017): Экспозиционный участок «Сад цветов»

1 Июня 2022 в 22:26

В книге представлен широкий ассортимент растений, которые ранее не использовались в озеленении Одесского региона. Описаны группы хвойных, лиственных пород и почвопокровных растений. Книга в виде экскурсии познакомит читателей с растениями, которые в течение 20 лет изучались сотрудниками ботанического сада и теперь могут быть рекомендованы для озеленения такого сложного климатического региона как Одесская область.

Из творческого наследия. Вениамин Бабаджан. Вениамин Бабаджан — жизнь и творчество. Сергей Лущик

Из творческого наследия. Вениамин Бабаджан. Вениамин Бабаджан — жизнь и творчество. Сергей Лущик

18 Мая 2022 в 21:09

В книге собраны стихи, рисунки, искусствоведческие исследования талантливого одесского поэта и художника, расстрелянного в 1920 году в возрасте двадцати шести лет.

Одеська хорова школа: методичні засади, творчі портрети, невипадкові діалоги

Одеська хорова школа: методичні засади, творчі портрети, невипадкові діалоги

7 Мая 2022 в 00:28

Ця книга — зустріч з досвідом засновників Одеської хорової школи, видатних пігровців, їх учнів та послідовників, котрі визначили магістральні методичні засади хорової майстерності, тенденції розвитку виконавського хорового мистецтва та хормейстерської фахової освіти в Одесі та в Україні в цілому.

Блокнот для освітян «Мій щасливий навчальний рік» на <nobr>2022-2023 н.р.</nobr>

Блокнот для освітян «Мій щасливий навчальний рік» на 2022-2023 н.р.

3 Мая 2022 в 20:35

Основною метою блокноту є підвищення продуктивності освітян: використовуючи блокнот, освітяни можуть витримувати баланс між роботою, творчою (науковою) діяльністю та виокремлення часу на забезпечення здорового способу життя.

Природні активи рекреаційно-туристичної сфери. <nobr>Г. М. Шевченко</nobr>

Природні активи рекреаційно-туристичної сфери. Г. М. Шевченко

24 Апреля 2022 в 02:14

Монографія присвячена вирішенню актуальної проблеми наукового обґрунтування та розроблення теоретико-методологічних положень і науково-практичних рекомендацій щодо формування та використання природних активів рекреаційно-туристичної сфери.