Form result

Open menu

Каліграфічний тренажер: зошит-шаблон в густу похилу лінію з української мови. Тетяна Меделянчук


Каліграфічний тренажер: зошит-шаблон в густу похилу лінію з української мови. Тетяна Меделянчук

Каліграфічний тренажер : зошит-шаблон в густу похилу лінію з української мови / Тетяна Меделянчук. — Одеса : Астропринт, 2023. — 72 с.

Зошит «Каліграфічний тренажер» можна використовувати як додатковий зошит для відпрацювання навичок письма під час навчання учнів початкових класів у закладах загальної середньої освіти за типовими та нетиповими освітніми програмами початкової школи відповідно до Закону України «Про освіту» та Державного стандарту початкової освіти.

Густа похила лінія допоможе дитині відпрацювати та сформувати навички каліграфічного письма, дотримуватись пропорцій букв і буквених елементів, навчитись дотримуватись однакового нахилу та відстані між словами.

Послідовність вивчення елементів та власне написання букв, слів подано за принципом подібності та поступового ускладнення. Кількість завдань дозволить якісно відпрацювати написання букв, види з’єднань.

Рекомендовано вчителям початкових класів для використання на уроках української мови під час формування навичок письма молодших школярів.

Interested in the book? You can order this and other books by clicking on the link

24

Similar news


Математичний тренажер. 1 клас: посібник-тренажер з математики. Тетяна Меделянчук

21 May 2023 in 01:39

Посібник «Математичний тренажер. 1 клас» розроблено відповідно до Типових та нетипових освітніх програм Нової української школи та вимог Державного стандарту початкової загальної освіти.

Comments


No comments yet

Write a comment


*All fields are required

*Your email address will not be shared