Form result

Open menu

Дизайн механізмів використання природних активів. М. М. Петрушенко, Г. М. Шевченко


Дизайн механізмів використання природних активів. <nobr>М. М. Петрушенко</nobr>, <nobr>Г. М. Шевченко</nobr>

Дизайн механізмів використання природних активів : монографія / М. М. Петрушенко, Г. М. Шевченко. — Одеса : Астро­принт, 2021. — 208 с. ISBN 978–966–927–807–4

Монографія присвячена вирішенню актуальної проблеми обґрунтування та розвитку економіко-екологічних і релевантних їм економіко-математичних підходів, пов’язаних із дизайном механізмів використання природних активів. Запропоновані концептуальні підходи до застосування дизайну механізмів у межах оптимального керування в площині природокористування та теоретико-ігрової інтерпретації природно-ресурсних конфліктів; і до використання природних активів на основі моделі лінійного програмування, на прикладі рекреаційної сфери, а також визначення стратегій сталого економіко-екологічного розвитку на основі моделі «гри проти природи» в межах апроксимації дизайну механізмів використання природних активів.

Орієнтована на керівників і фахівців державних і профільних інституцій як науково-методичне підґрунтя для аналізу механізмів і прийняття рішень щодо використання природних активів, у галузях управління та економіки природокористування.

Interested in the book? You can order this and other books by clicking on the link

95

Comments


No comments yet

Write a comment


*All fields are required

*Your email address will not be shared