Form result

Open menu

News

Reviews of our publications, event announcements and much more

Как мы победили инсульт. Максим Недвига

Как мы победили инсульт. Максим Недвига

12 June 2022 in 00:42

В своей книге Максим Недвига подробно рассказывает о начале страшной болезни, о маршруте пациента, о днях пребывания в больнице и о трехлетнем пути к полному восстановлению. Подчеркнута важность своевременного грамотного лечения, современной реабилитации и решающая роль близких в судьбе человека с инсультом.

Нові інформаційні технології, моделювання та автоматизація: монографія

Нові інформаційні технології, моделювання та автоматизація: монографія

11 June 2022 in 22:23

У монографії узагальнено і проаналізовано рівень сучасного стану розвитку комп’ютерного та математичного моделювання, автоматизації процесів управління, застосування інформаційних технологій в освіті, проектування інформаційних систем і програмних комплексів, розвитку комп’ютерних телекомунікаційних мереж та технологій — більшості напрямків, які об’єднуються терміном Індустрія 4.0.

Що? Де? Коли?: збірник креативних питань та відповідей з історії. <nobr>О. В. Долгов</nobr>

Що? Де? Коли?: збірник креативних питань та відповідей з історії. О. В. Долгов

11 June 2022 in 22:17

Питання «Що? Де? Коли?» по-новому розкривають ту чи іншу історичну епоху, дозволяють інакше сприймати людей з минулого, розуміти особливості їхнього життя та причини певних вчинків. Збірник охоплює ВЕСЬ курс історії України та Всесвітньої історії з 6-го по 11-й клас.

Як ми перемогли інсульт. Максим Недвига

Як ми перемогли інсульт. Максим Недвига

11 June 2022 in 22:13

У своїй книзі Максим Недвига докладно розповідає про початок страшної хвороби, про маршрут пацієнта, про дні перебування в лікарні та про трирічний шлях до повного відновлення. Наголошено на важливості своєчасного грамотного лікування, сучасної реабілітації та вирішальної ролі близьких у долі людини з інсультом.

Ко времени: очерки. Николай Рерих

Ко времени: очерки. Николай Рерих

1 June 2022 in 22:27

В издание вошли очерки Николая Константиновича Рериха (1874–1947), выдающегося художника, мыслителя, юриста, ученого. Произведения посвящены актуальным вопросам значения Культуры в искусстве и науке в условиях грозного времени, характеризуемого на Востоке как Армагеддон.

Ботанический сад Одесского национального университета имени <nobr>И. И. Мечникова</nobr> (1867—2017): Экспозиционный участок «Сад цветов»

Ботанический сад Одесского национального университета имени И. И. Мечникова (1867—2017): Экспозиционный участок «Сад цветов»

1 June 2022 in 22:26

В книге представлен широкий ассортимент растений, которые ранее не использовались в озеленении Одесского региона. Описаны группы хвойных, лиственных пород и почвопокровных растений. Книга в виде экскурсии познакомит читателей с растениями, которые в течение 20 лет изучались сотрудниками ботанического сада и теперь могут быть рекомендованы для озеленения такого сложного климатического региона как Одесская область.

Из творческого наследия. Вениамин Бабаджан. Вениамин Бабаджан — жизнь и творчество. Сергей Лущик

Из творческого наследия. Вениамин Бабаджан. Вениамин Бабаджан — жизнь и творчество. Сергей Лущик

18 May 2022 in 21:09

В книге собраны стихи, рисунки, искусствоведческие исследования талантливого одесского поэта и художника, расстрелянного в 1920 году в возрасте двадцати шести лет.

Одеська хорова школа: методичні засади, творчі портрети, невипадкові діалоги

Одеська хорова школа: методичні засади, творчі портрети, невипадкові діалоги

7 May 2022 in 00:28

Ця книга — зустріч з досвідом засновників Одеської хорової школи, видатних пігровців, їх учнів та послідовників, котрі визначили магістральні методичні засади хорової майстерності, тенденції розвитку виконавського хорового мистецтва та хормейстерської фахової освіти в Одесі та в Україні в цілому.

Блокнот для освітян «Мій щасливий навчальний рік» на <nobr>2022-2023 н.р.</nobr>

Блокнот для освітян «Мій щасливий навчальний рік» на 2022-2023 н.р.

3 May 2022 in 20:35

Основною метою блокноту є підвищення продуктивності освітян: використовуючи блокнот, освітяни можуть витримувати баланс між роботою, творчою (науковою) діяльністю та виокремлення часу на забезпечення здорового способу життя.

Природні активи рекреаційно-туристичної сфери. <nobr>Г. М. Шевченко</nobr>

Природні активи рекреаційно-туристичної сфери. Г. М. Шевченко

24 April 2022 in 02:14

Монографія присвячена вирішенню актуальної проблеми наукового обґрунтування та розроблення теоретико-методологічних положень і науково-практичних рекомендацій щодо формування та використання природних активів рекреаційно-туристичної сфери.